Zámečnická pohotovost Praha

zámečnická pohotovost praha

zámečnictví praha

otevírání zámků praha

otevření zámku praha

otevírání dveří praha

otevření dveří praha

výměna zámkové vložky praha

zabouchnuté dveře praha

opravy bezpečnostních dveří praha

zámečnická pohotovost praha 3

zámečnická pohotovost praha 4

zámečnická pohotovost praha 5

zámečnická pohotovost praha 7

zámečnická pohotovost praha 8

zámečnická pohotovost praha 9

zámečnická pohotovost praha 10

Zámečnická pohotovost Praha

Provádím servis, opravy a otevírání zabouchnutých bezpečnostních dveří značek Bedex, Kavan, Next i starších provedení a dalších. Neprovádím opravy plastových dveří, ani výměny lištových zámků v těchto a podobných dveřích.

Dveře Vám seřídím, pokud jdou špatně zamykat, znovu je zprovozním, jestliže nefungují, mohu provést jejich rekonstrukci – omlazení dveří, aby lépe odolávaly poškození a byly v souladu s požadavky pojišťoven. Vložky a zámky vám mohu upravit na stejný klíč pro několik vchodů.

Mnou dodávaná zámková technika je bezpečná, bezpečnostní a patentově chráněná. Samozřejmostí je i dvouletá záruka na všechny dodané komponenty. Po dohodě provádím také montáže bezpečnostních rozvorových zámků. Rozvorový zámek, který montuji, podepře celé dveře a několikrát tak zvýší jejich bezpečnost.

Provádím výměnu vložek po zcizení a ztrátě klíčů, případně vložek již nefunkčních, za vložky nové - bezpečnostní, bezpečné a patentově chráněné. Nejvhodnější vložky jsou značek EVVA a MULTLOCK. Tyto značky nabízím, protože mají mnohaletou tradici na českém trhu, jejich výrobci svoje zboží inovují, technicky vylepšují a při dostatečné bezpečnosti jsou jejich výrobky bezporuchové. Jsou patentově chráněné, tzn., že ke klíčům je přiložena bezpečnostní karta a klíče se dají vyrobit pouze při předložení této karty. Tyto firmy dbají na udržení svého know-how - vložka obsahuje bezpečnostní prvky, které zná pouze výrobce a úzký okruh odborníků proškolených firmou výrobce.